Чемпіонат світу з ловлі коропа 2017 проходить в цьому році в Угорщині на озері DESEDA – KAPOSVÁR!
Як завжди ми організуємо першокласну трансляцію.
Ми відкриті для всіх країн учасниць мундіалю! Кожен вболівальник зможе переживати і вболівати за збірну своєї країни! Пишіть в коментарях під цим постом інформацію про свої збірні і робіть свої прогнози!
З нас, як зазвичай збір найцікавішою інформації, фото і відео зі всіх зарубіжних і російськомовних ресурсів. Найшвидші протоколи. Ну і звичайно ж інтерактивна карта. Так що не тільки збірної, а й нам потрібна Ваша підтримка, щоб ми провели цю трансляцію на вищому рівні!
№ | Federation | TEAM | Competitors 1 | Competitors 2 |
1 | Angling Trust | England | Londors Jamie | Flowers Billy |
Rivers Neil | Holmes Chris | |||
Mansford Wayne | Need Ryan | |||
Pitcher Karl | Bartlett Mark | |||
2 | Sportvisserij Nederland | The Netherlands | Hendriks John | Eerland Ricardo |
Eshuis Henri | Mappelink Henk | |||
Keen Klaas | Molendijk Peter | |||
van den Bijgaart Arno | ||||
3 | National Sport and Amateur Fishing Federation of Georgia | Georgia | Khachidze Kakha | Danilov Danylo |
Aleksidze David | Kopadze Dachi | |||
Pitskhelauri Zviad | Kuzmidi Alekxander | |||
Gegelashvili Guram | Bochorishvili Irakli | |||
4 | Belgium Federation of Anglers | Belgium | Escouflaire Raphael | Denis Gregory |
Van Waeyenberghe Steve | Mathieu Stefane | |||
Seculier Thierry | Passet Frederic | |||
Marchetti Michael | Glavil Mirko | |||
5 | Israeli Angling Federation | Israel | Lukmanov Vladimir | Lukmanov Victor |
Liashenko Stanislav | Yukilis Alexander | |||
Alexeyev Dmitry | Harsonski Konstantin | |||
Haikin Gennady | Sandler Igor | |||
6 | Russian Sport Fishing Federation | Russia | Kaldin Gennody | Kolesnikov Artem |
Eremin Alexander | Grishchuk Aleksander | |||
Voevodina Olga | Voevodin Sergey | |||
Arkhipov Alexander | Chaika Igor | |||
7 | Welsh Federation of Coarse Anglers | Wales | Oliver Nick | Boyes Josh |
Brown Steven | Townsend Daniel | |||
Green Ryan | Davies Nick | |||
8 | Lithuanian Sport Fishing Federation | Lithuania | Barakauskas Justas | Misius Aurimas |
Grigaitis Darius | Goriunovas Andrius | |||
Kicas Rimantas | Puzinauskas Gintaras | |||
Grigaitis Modestas | Rackelis Grazvydas | |||
9 | National Federation of Hungarian Anglers | Hungary | Gaál Tibor | Nagy Zoltán |
Banka Pál | Gerencsér Gábor | |||
Kovács Zoltán | Szigetfalvi András | |||
Roskó Péter | Gazdag Zoltán | |||
10 | Fishing Association of Slovenia | Slovenia | Mlakar Dejan | Pos Aleksander |
Planinc Klemen | Petkovic Igor | |||
Horvat Rok | Tursic Andraz | |||
Jurcevic Drazen | Sepic Jasmin | |||
11 | Hrvatski Sportsko Ribolovni Savez | Croatia | Hohos Martin | Brenc Ivan |
Medic Ivan | Novosel Filip | |||
Banaj Dalibor | Jakopcevic Hrvoje | |||
Pastulovic Goran | Lesar Zeljko | |||
12 | Sports fishing federtion of the Republic of Belarus | Belarus | Liubin Ivan | Ivanovich Yauheni |
Parkhomchyk Ihar | Rezanovich Aliaksandr | |||
Labko Dzmitry | Palulekh Mikalai | |||
Lazerka Aliaksandr | Yudchyts Uladzimir | |||
13 | Macedonia | |||
14 | Federacao Portugesa de Pesca Desportiva | Portugal | Teodosio Gonsalo | Evangelista Jose |
Nunes Carlos | Francisco Antonio | |||
Oliveira Nelson | Pereira Nuno | |||
Silva Carlos | ||||
15 | United States Angling Confederation (USAC) | USA | Bucur Bogdan | Aciu Mihai |
Hansen Carver | Glazewski Eric | |||
Lehrer Sean | Burza Henryk | |||
West Billy | Young Lee | |||
16 | France FFPS | France | Farges Mathieu | Neyrat Mathieu |
Renaub Oliver | Hennequin Anthony | |||
Potiquet Frederic | Chanel Theodore | |||
Filleul Julien | Poudien Alexandre | |||
17 | Bulgarian Sportfishing Federation | Bulgaria | Matev Matey | Lulchev Vencislav |
Emilov Miroslav | Ivanov Alexandar | |||
Marashev Georgi | Peevski Stefan | |||
18 | F.N.P.S.A | Moldova | ||
19 | FEDERACION ESPAÑOLA DE PESCA Y CASTING | Spain | Daniel SAUCEDO CANO | Xavier SAUCEDO CANO |
Arturo CARRASQUILLA LOPEZ | Enrique CID MURILLO | |||
Miguel angel LEAL CALDERÓN | Juan MOYA RUIZ | |||
Manel SAUCEDO CANO | Mario LEAL OLIVAR | |||
20 | Serbian Federation of Sport Fishing | Serbia | Petrovic Dobrica | Koncar Milorad |
Zaric Dura | Ciric Branislav | |||
Suboticki Zoran | Miletic Milos | |||
Selin Kristijan | Margetic Igor | |||
21 | Bosna and Herzegovina | Bosna and Hercegovina | Agatio Ivan | Agatio Zdravko |
Miljkovic Dino | Munjakovic Aladin | |||
Kadic Ibrahim | Butkovic Denis | |||
Mujkanovic Nedzad | Gazibara Arsen | |||
22 | Latvia Angling Sport Federation | Latvia | Ilja Ibatulins | Ugis Zvirbulis |
Normunds Pareizs | Vitalijs Necepurenko | |||
Kaspars Bogdans | Gatis Gaspuitis | |||
Ainars Barons | Jurijs Olehno | |||
23 | Austria | Michael Huber | Stefan Radlingmeier | |
Marco Reininger | Wielfried Eibel | |||
Marcel Karlinger | Thomas Bösch | |||
24 | Federatione Italiana Pesca Sportiva | Italy | Prandin Marco | Linari Massimo |
Bolla Emanuele | Tessari Lorenzo | |||
Bertossi Gianni | Broccaioli Giuano | |||
Reei Maccarini Stefano | Pirazzoli Mattia | |||
25 | Romana Corbu Carp Club | Romania | Stefan Fasie | Adrian Anton |
Oras Iohan | Felix Roman | |||
Nicolae Dinejcu | Claudiu Lukacs | |||
Catalin Ureche | Liviu Stanciu | |||
26 | Fishing Sport Federation of Ukraine | Ukraine | Ivasyshyn Roman | Beznosko Vasyl |
Ivasyshyn Ihor | Senytsia Markiian | |||
Banyk Ivan | Pohorilyak Roman | |||
Lavrinenko Dmytro | Lushchenko Vitalii |
Залишити відповідь