
Підгодовування бойлами, рибалки використовують переважно рогатки і трубки- «кобри», що дозволяє «накрити» великий стіл на великій ділянці дна. Причина успішність подібного підходу криється в манері коропа годуватися на широкому килимі з окремих бойлів. Про причини ефективності підгодовування бойлами читайте тут.
Як же грамотно ловити на бойли? Дамо кілька порад, які виявляться корисними при годуванні трубкой- «коброю».
Намочіть всі ваші приманки.
Відомо: якщо Бойл починають розриватися в польоті, то рекомендується занурити кінець «кобри» у воду біля берега, щоб змочити внутрішню частину трубки. Це в деякій мірі знизить тертя, що допоможе уникнути розриву бойла під час обертання усередині трубки і на виході з неї в заключній фазі кидка. Однак є інший, більш ефективний спосіб, який успішно вирішує проблему і економить час. Замість того щоб намочити «кобру», покладіть Бойл, якими ви маєте намір підгодувати ділянку лову, в ємність з водою.
Зробіть ваші бойли більш твердими.
Якщо у вас є проблеми з розривом бойла після кидка «коброю», а зволоження внутрішньої частини «кобри» і самих приманок не допомагає, то вам слід зробити Бойл більш твердими. Кращий спосіб добитися цього – замочити Бойл в рідкому рибному протеїні (випускається компанією CC Moore), що не тільки зробить їх більш твердими, але й значно підвищить їх привабливість.
Порозсипайте Бойл по ділянці.
На відміну від точкового підгодовування зерновими і дрібними гранулами (пеллетс), використання бойлів передбачає їх розкидання по великій площі, щоб змусити рибу активно переміщатися в зоні ловлі. Однак акуратність вкрай важлива у формуванні самої фігури кормового плями. В ідеалі вам слід підгодувати бойлами велику дугу, після чого розмістити свої оснастки по одній з кожного кінця дуги, причому оснастки повинні лежати перед дугою.
Закидайте по кілька бойлов за один раз.
Подібний прийом не тільки підвищить швидкість годування, але і дозволить створити обширну підгодовану зону. Замість того щоб поміщати в «кобру» по одній кульці, вкладіть відразу 5-6 бойлів. Це, по-перше, дозволить швидше здійснити підгодовування і, по-друге, створить відмінний довільний малюнок з бойлів на дні водойми.
Не варто змішувати Бойл різних розмірів.
Це правило відноситься і до використання рогатки для годування. Ні за яких обставин не змішуйте ваші бойли, оскільки вони будуть відлітати на різні дистанції. Подібне можна спостерігати при змішуванні конопель, бойлів і гранул: конопля приводнюється в 5 м від берега, пеллетс – в 10 м, Бойл – в 25 м. Тому, якщо вам потрібно підгодувати бойлами різних розмірів, робіть це по черзі.
Залишити відповідь